GSI – зерносховища, будуть більш доступними!

25 мая 2018 г.

AGCO та GSI відзначили ще одну важливу сходинку в історії пов’язану з відкриттям першого європейського заводу GSI, розташованого в Біатрбаджі, Угорщина. На заводі, GSI розробляє та виробляє обладнання для обробки матеріалів зернової промисловості, а також служить навчальним та дистриб'юторським центром в країнах близького зарубіжжя.

У 2017 році компанія GSI розпочала виробництво силосу в Угорщині, що зменшило його вартість на 10%. Зниження ціни силосу пов’язано із ціною на сталь, - в Європі нижча вартість, ніж у США. Виробництво в Європі дозволяє скоротити витрати на логістику, тому вартість доставки знижується на 40-50%.. В результаті чого, скоротився й термін доставки. На вимогу клієнта надається сертифікат Euro 1. Технічні спеціалісти GSI зауважують, що оснащення заводу випереджає час. Силоси GSI європейського виробництва пройшли кілька спроб проектування та будівництва, спрямованих на подовження терміну експлуатації обладнання. Від тепер зерносховище буде виготовлятися з товстого гофрованого заліза.

Дах зерносховища тепер покривається запатентованим покриттям Magnelis від ArcelorMittal, що дозволяє посилити стійкість даху до атмосферних опадів не лише за нормальних умов, а й за наявності у опадах активних хімічних домішок (наприклад сірка або сіль).

На додаток до проведення виробничої діяльності, угорський завод також надає інженерні послуги (НДДКР). Угорський уряд надав VIP статус для процедури надання дозволу на інвестиційні проекти.

Відкриття заводу в Європі є ключовим кроком для збільшення присутності GSI на міжнародній арені та забезпечення якісної продукції та надійних рішень. При відкритті заводу GSI керувалося трьома цілями: швидкість доставки, гнучкість дизайну продукту та здатність задовольнити потреби місцевих клієнтів. Розпочато виробництво нових, технологічно більш складних товарних груп обладнання.