Виставка Агро 2018

9 Червень 2018 г.

GSI - Світовий лідер в сфері зберігання, транспортування і сушки зерна

Чому GSI? Відповідь проста. З моменту заснування, основним пріоритетом GSI (США) є створення систем, що відрізняються продуктивністю, надійністю і відповідають найвищим виробничим стандартам галузі. Простота установки, технічного обслуговування і експлуатації, довговічність, гнучкість і ефективність функціонування, - все це ретельно враховано під час розробки конструкції і дизайну кожного продукту, що виготовляється GSI.На своїх заводах GSIпродукує комплексне устаткування повного циклу сільськогосподарських систем - прийому, обробки, сушіння, зберігання і транспортування всіх видів зернових та бобових культур.

Корпорація добре відома на світовому агропромисловому ринку та займає лідируюче місце серед спеціалізованих конкуруючих компаній у всьому світі. Вироблене обладнання забезпечує надійну роботу в багатьох агропромислових комплексах по всьому світу. Продукції GSIвластиві високотехнологічні рішення та відповідність міжнародним стандартам якості. Висока якість продуктів поєднується з багатофункціональністю, що не менш важливо для ринку. Обладнання GSIохоплює весь спектр продукції сільськогосподарської техніки та позиціонується на ринку великою гнучкістю і різноманітністю застосовуваних стандартів і вимог.

Компанія GSI (США)  - це підприємство повного циклу. Власний конструкторський відділ здатний розробити індивідуальні рішення для вашого підприємства, а відділ логістики займається організацією та супроводом поставок. Спеціалісти шеф-монтажу допомагають втілити в життя нову продукцію, а сервісні інженери - своєчасно і якісно надають обслуговування.

"Ми - підприємство що розвивається в ногу з сучасними технологіями, з власною філософією, технічною, виробничою та конструкторською базою. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів та партнерів", - розповідають представники компанії GSI.