Внедрение технологий и стандартов США в аграрную промышленность Украины

на шаг впереди

официальный представитель всемирно известной компании GSI International

узнайте о нас больше

Инжиниринг от GSI – это эффективно

Компания GSU производит комплексные работы полного цикла в сфере построения сельскохозяйственных систем приёма, обработки, хранений и транспортировки всех видов зерно-бобовых культур. Мы делаем сложнейшие системы «под ключ», используя опыт и технологии лидеров отрасли – GSI (США).

Подробнее об инжиниринге GSU

GSI - лидер в сфере управления и регулирования влажности

Зерносушильное оборудование GSI воплощает передовые в отрасли принципы сушки и оснащено технологически продвинутыми системами управления, обеспечивающими простоту эксплуатации.

Подробнее о зерносушилках

Інжиніринг від GSI – це ефективно

Компанія GSU проводить комплексні роботи повного циклу у сфері побудови сільськогосподарських систем приймання, обробки, зберігання та транспортування всіх видів зернобобових культур. Ми робимо найскладніші системи «під ключ», використовуючи досвід та технології лідерів галузі – GSI (США).

Докладніше про інжиніринг GSU

GSI - лидер у сфері управління та регулювання вологості

 

Зерносушильне обладнання GSI втілює сучасні інноваційні рішення у системах управління, що забезпечують простоту експлуатації.
 

Детальніше про зерносушарки

GSU Україна «ДЖИ ЄС Ю» представляє на ринку України - GSI GrainSystems Inc.

Зернові сховища від GSI

 

 

У 1972 році, в приміщенні розміром 5000 квадратних футів з персоналом, що складається тільки з трьох осіб, Крейг Слоун допоміг заснувати компанію «Grain Systems» («GSI») почати виробництво широкого спектра зерносховищ з гофрованої сталі. І хоча ми стартували, як один з найбільш дрібних виробників сталевих зерносховищ, до 1988 року ми стали одними з найбільших у світі.

Детальніше про зерносховища

Компанія GSI придбавши InterSystems в 2014 році, повністю завершила лінійку сільськогосподарського обладнання зерна від InterSystems (США) доступні в лінійці обладнання GSI

Компанія GSI придбавши InterSystems в 2014 році, повністю завершила лінійку сільськогосподарського обладнання. Добавивши в асортимент: норії, вагове обладнання, закриті стрічкові конвеєри, ланцюгові конвеєри та самозачисні ланцюгові конвеєри, гравітаційні сепаратори, авто/жд пробовідбірникики, автоматичні пробовідбірники в потоці, системи мікродозування та дистриб'ютори.

 

Детальніше про транспортування зерна

Сьогодні американська компанія GSI International є найбільшим у світі виробником зерносховищ і обладнання для зернових систем.

Свою продукцію підприємство реалізовує в 70 країнах світу, саме тому в якості обладнання, матеріалів та виконаних робіт не виникає жодних сумнівів. Велика кількість українських агропідприємств інвестували у свій бізнес саме з нашим обладнанням.

Тож досягаймо успіху разом!

Наші об'єкти

 

Теперь лучшие системы транспортировки
зерна от InterSystems (США) доступны в линейке оборудования GSI

Ассортимент систем транспортировки зерна, используемых на элеваторных комплексах, пополнился лучшими решениями от общепризнанного лидера компании – InterSystems. Теперь транспортировка и пробы зерна производятся ещё быстрее и аккуратнее.

Подробнее о транспортировке зерна

GSI – передовой опыт, достойный нашей страны

 

Среди реализованных нами в Украине проектов есть такие, которые могут сравниться в производительности и эффективности с комплексами стран Европы и Америки. Такие проекты наша гордость.

Наши объекты 

Лучшие решения и патентные инновации

История внедрения каждой инженерной инновации - это труд сплочённого коллектива профессионалов, любящих своё дело и стремящихся сделать свою работы безупречно