Процесна зерносушарка

ПРОЦЕСНА ЗЕРНОСУШАРКА ВИРОБНИЦТВА GSI INTERNATIONAL (США)

Зібране зерно - природний продукт, який завжди містить багато вологи, вона призводить до того, що зерно без підготовки псується в процесі зберігання. Основна причина зниження посівних та врожайних властивостей насіння при зберіганні з підвищеною вологістю – активна життєдіяльність грибів з пологів Penicillium, Fusarium, Alternaria, Helminthosporium (які успішно розмножуються при вологості 17…21%). Тому для того, щоб зберегти врожай без втрат, необхідно проводити очищення та сушіння зерна. Від продуктивності та якості сушарки залежить собівартість виробництва зерна та прибутковість його реалізації в цілому.

 

Найбільш поширений вид сушіння зерна протягом ось уже довгого часу залишається обдування зерна нагрітим до невисокої температури (не більше 400 ... 450С для насіннєвого, 500 ... 700С для продовольчого і до 900 ... 1000С для фуражного зерна) повітрям. Цей вид сушіння дозволяє видалити вологу з насіння, ретельно контролюючи його температуру на всіх етапах сушіння та вологість на вході-виході, попереджаючи перегрів та пересушування. Це забезпечує збереження посівних якостей насіння (особливо олійних культур) при зберіганні та транспортуванні.

 

Українські аграрії в Житомирській, Черкаській та Полтавській областях вже переконалися, що процесні сушарки виробництва компанії GSI International (США) забезпечують надійне та максимально дбайливе сушіння всіх видів олійних, зернових та бобових культур: ріпаку, соняшника, кукурудзи, сої, пшениці та ін.

 

Нижче наведено технічну специфікацію процесної сушарки GSI, що самостійно допоможе визначити цінність цього обладнання.

 

1. Сушить великий обсяг зерна та всі види олійних, зернових та зернобобових культур, що ідеально підходять для сушіння насіннєвого матеріалу.

 

2. Економічна у витраті палива: електронна система керування спільно з рециркуляцією теплоносія дозволяє максимально економити паливо за рахунок використання теплого повітря із секції охолодження. Може працювати на будь-якому виді палива: природний газ, рідкий пропан, дизель.

 

3. Забезпечує цілодобову роботу у режимі безперервного потоку.

 

4. Сушарка сконструйована за надійними, перевіреними часом технологіями. Елементи модульно-панельної конструкції виготовлені з оцинкованої сталі та забезпечують міцність та довговічність в умовах роботи на відкритому повітрі. Оцинковані панелі огородження зернових колон виключають вплив вітру та сприяють рівномірному сушінню.

 

5. Система вентиляторів та повітроводів забезпечують оптимальний потік повітря.

 

6. Колони товщиною 38 см з «мішувачами» зерна забезпечують ефективне продування гарячим повітрям та сушіння насіння різного типу.

 

7. Установка відцентрових вентиляторів усередині сушарки забезпечує малу шумність роботи сушарки.

 

8. Сушарка оснащена спеціальними дозаторами з регульованою швидкістю, що забезпечують рівномірне вивантаження, що сприяє рівномірному нагріванню та сушінню зерна.

 

Система управління з рідкокристалічним екраном, побудована на базі промислового процесора компанії Ален-Бредлі, проводить самодіагностику роботи обладнання та виводить оператору повідомлення на дисплеї. Панель управління може бути встановлена ​​в операторській, на деякій відстані від сушіння.